Szukaj szkolenia

 
 

Microsoft PowerPoint to narzędzie do tworzenia prezentacji, które pozwala tworzyć slajdy zawierające odpowiednio sformatowane teksty, kształty, diagramy, obrazy i inne elementy multimedialne. PowerPoint pozwala na stosowanie animacji, a także efektownych przejść między poszczególnymi slajdami.

Program integruje się z pozostałymi składnikami pakietu, dzięki czemu umożliwia osadzanie np. wykresów i elementów typu SmartArt. Wśród zasobów PowerPointa dostępne są gotowe szablony prezentacji, dzięki którym ich tworzenie jest jeszcze łatwiejsze.

Kolejną zaletą aplikacji jest specjalny panel widoczny tylko dla prezentującego, na którym może on umieszczać osobiste notatki.

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.