Szukaj szkolenia

 
 

CorelDraw to bardzo dobry program do grafiki wektorowej, który zawiera wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, a także składu niewielkich dokumentów.

Jest wykorzystywany do projektowania znaków graficznych (logo), a także materiałów reklamowych takich jak wizytówki, ulotki, foldery czy też plakaty.

W skład programu CorelDRAW wchodzi m.in. zaawansowany edytor grafiki rastrowej (Corel Photo-Paint), program do zarządzania czcionkami (Font Navigator) oraz narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych (Corel Capture).

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.