\
 

Szukaj szkolenia

 
 

Fotolia 108450466 S

Personal coaching kierowany jest do wszystkich osób, które chciałyby dokonać zmiany na lepsze w dowolnej dziedzinie swojego życia lub po prostu podnieść jego jakość. Do najczęściej poruszanych zagadnień w tego rodzaju coachingu można zaliczyć między innymi realizację marzeń, poczucie osobistego spełnienia, poprawę stanu zdrowia, uzyskanie niezależności finansowej, czy też osiągnięcie szczęścia w związku.

Coach pomaga osobom biorącym udział w sesjach coachingowych w czynieniu indywidualnych postępów oraz w kreowaniu osobistych zmian na drodze do realizacji zamierzonych celów.

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.