Szukaj szkolenia

 
 

Microsoft Office to najpopularniejszy na świecie pakiet biurowy wykorzystywany przez użytkowników domowych, liczne instytucje oraz firmy każdej wielkości. Pakiet ten oferuje zestaw narzędzi, dzięki którym możliwe jest wykonanie praktycznie każdego zadania związanego z dokumentami, a także powiązanymi z nimi danymi.

W skład pakietu Microsoft Office mogą wchodzić następujące narzędzia przeznaczone, zarówno dla użytkowników domowych, jak i wymagających firm: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, narzędzia do tworzenia prezentacji, aplikacja do obsługi baz danych, a czasem nawet narzędzia do zarządzania projektami.

Microsoft Word – edytor tekstu
Microsoft Excel – arkusz kalkulacyjny
Microsoft PowerPoint – narzędzia do tworzenia prezentacji
Microsoft Access – aplikacja do obsługi baz danych
Microsoft Project – narzędzia do zarządzania projektami

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.