S Z C Z E G Ó L N I E     P O L E C A N E:

        Zapraszamy ;-)

Fotolia 120853916 www


W obecnych czasach liczy się szybkość, efektywność oraz skuteczność w działaniu. Dopóki będziemy żyli w czasach kapitalistycznych, będzie istniało bardzo duże zapotrzebowanie na tego typu zdolności i umiejętności, których można się wbrew pozorom nauczyć przy zastosowaniu kilku prostych narzędzi.

Warszawa                     1 - 2 marca 2018                     899 zł (brutto)

Fotolia 101471392 www


Techniki aktywnego słuchania, komunikat "Ja", zasady dobrej komunikacji, bariery komunikacyjne, czy też zadawanie właściwych pytań i skutecznych odpowiedzi, to tylko niektóre zagadnienia poruszane na szkoleniu. Czas zainwestowany w szkolenie pomoże podnieść jakość naszego porozumiewania się praktycznie w każdych warunkach.

Warszawa                    5 - 6 marzec 2018                    899 zł (brutto)

Fotolia 75590056 www


Świat zmienia się tak szybko, że nie jesteśmy w stanie dotrzymać mu kroku. To co dzieje się dookoła wpływa na poczucie naszego komfortu i bezpieczeństwa często wywołując u nas reakcje stresowe. W początkowej fazie stres nie jest czymś złym, ale gdy ten stan utrzymuje się zbyt długo wtedy bardzo niekorzystnie wpływa na nasz organizm.

Warszawa                     7 - 8 marzec 2018                     899 zł (brutto)

Fotolia 73946614 new resized


Bezwzrokowe pisanie na komputerze pozwala nie tylko na szybkie uporanie się z naszymi codziennymi czynnościami jakie mamy do wykonania przy komputerze, ale również wprowadza pewną wygodę, swobodę do pracy przy komputerze i jednocześnie oszczędza nasz wzrok, który mamy przecież jeden na całe życie.

Warszawa                     19 - 21 marzec 2018                     699 zł (brutto)

Fotolia 103071018 resized


Stanowisko Sekretarki/Asystentki odgrywa bardzo istotną rolę zarówno w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach. Biorąc pod uwagę zakres wykonywanych czynności, śmiało można porównać jej obecność do serca, które steruje w tym przypdaku przepływem informacji w instytucji prywatnej lub państwowej.

Warszawa                     22 - 23 marzec 2018                     949 zł (brutto)

Fotolia 28045761 www


Pozytywna autoprezentacja może pomóc w realizacji naszych planów i zamierzeń. Wystarczy poświęcić jej chwilę uwagi, a następnie konsekwentnie stosować nową wiedzę i zdobyte umiejętności w życiu codziennym. Z kolei umiejętność występowania na forum pozwoli przekonać nam inne osoby do siebie, czy też swoich pomysłów.

Warszawa                     26 - 27 marzec 2018                     949 zł (brutto)

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.