Szukaj szkolenia

 
 

Adobe Creative Suite to niezwykle rozbudowany pakiet zawierający aplikacje wspomagające projektowanie i przygotowywanie materiałów pod kątem druku, a także publikacji w Internecie.

W skład pakietu mogą wchodzić następujące programy: aplikacja do edycji grafiki rastrowej, aplikacja do edycji grafiki wektorowej, narzędzie do składu publikacji, program do tworzenia i edycji dokumentów PDF oraz inne.

Adobe Acrobat – tworzenie i edycja dokumentów PDF

Adobe Photoshop – edycja grafiki rastrowej

Adobe InDesign – skład publikacji

Adobe Illustrator – edycja grafiki wektorowej

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.