/
 

Trener, Psycholog, Konsultant, Menedżer, Coach

Sprzedaż, obsługa klienta, negocjacje, zarządzanie, ocena pracowników, train the trainer, coaching, rozwój osobisty

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu efektywnej komunikacji, profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta, radzenia sobie z trudnymi klientami. Prowadzi treningi asertywności i antystresowe oraz szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, budowania zespołu, motywacji i pozyskiwania klientów. Posiada także doświadczenie w zakresie szkoleń menedżerskich takich jak: zarządzanie relacjami z klientem, zarządzanie zmianą, zarządzanie przez cele, zarządzanie zespołem, rozwijanie kompetencji przywódczych, rozwijanie i motywowanie podwładnych.

Wykształcenie

  • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Psychologia społeczna

Edukacja dodatkowa

  • Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka INTRA
  • Akademia Rozwoju Kompetencji Trenerskich INTRA
  • Akademia Coachingu Biznesowego

Doświadczenie w szkoleniach

Ponad 12 lat, ponad 10 tys. godzin

PGNiG, PGE, Grupa PZU, Alior Banki, CANAL+ Cyfrowy, Grupa ING, Levi Strauss & Co., Liberty Direct, Eniro Polska, Sephora Polska

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.