/
 

Trener biznesu, Trener umiejętności psychospołecznych

Sprzedaż, obsługa klienta, komunikacja, trening antystresowy, aktywizujące metody nauczania, rozwój osobisty

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego, zarządzania, sprzedaży, w szkoleniach dla oświaty oraz administracji państwowej. Prowadzi warsztaty dla sprzedawców z zakresu komunikacji interpersonalnej, aktywnej sprzedaży, obsługi klienta, szkolenia interpersonalne oraz liczne warsztaty psychoedukacyjne i profilaktyczne dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, rodziców i kadry pedagogicznej, jak również szkolenia dla pracowników administracji państwowej. Metodologia jej szkoleń opiera się na zasadzie: 10 % wykładów i 90 % ćwiczeń praktycznych.

Wykształcenie

  • Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP - Praca socjalna
  • Szkoła Trenerów OPTA

Najważniejsze kursy i szkolenia

  • Klub Inicjatywy - Umiejętności doskonalenia pracy trenera
  • Collegium Civitas - Komunikacja społeczna
  • Mach & Partner Consulting - Komunikacja managerska

Doświadczenie w szkoleniach

Ponad 5 lat, ponad 1,5 tys. godzin

Frito Lay, Poczta Polska, Urząd m. st. Warszawa, Asap24, Fundacja Kierunek Rozwój, Urząd Gminy Józefów, Małopolski Centrum Profilaktyki

W czasie wolnym

Żeglarstwo, podróże, film, sport, literatura, architektura krajobrazu, coaching biznesowy, coaching kariery

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.