/
 

Trener biznesu, Menedżer

Dress code, obsługa klienta (pacjenta), prospecting, narzędzia dydaktyczne, media w promocji organizacji, rozwój osobisty

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu marketingu, sprzedaży i promocji. Posiada doświadczenie w pracy w agencjach reklamowych, agencjach PR-owych, w branży FMCG, w mediach oraz instytucjach państwowych. Zajmowała się projektami dedykowanymi środowisku projektantów oprogramowania i wzornictwa przemysłowego, środowiskom samorządowym oraz projektami dotyczącymi komunikacji i aktywizacji grupy 50+.

Wykształcenie

  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza - Socjologia
  • Wyższa Szkoła Bankowa - Public Relations

Edukacja dodatkowa

  • Szkoła Trenerów i Trenerek Heuresis - Certyfikat

Doświadczenie w szkoleniach

Ponad 5 lat, ponad 750 godzin

Wolter Kluwer, KOWEZIU, Regionalna Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, Wasza Żywieniowa, Otawa Group, 

Zainteresowania

Psychologia, kultura i historia Bałkanów, architektura, design, wycieczki rowerowe, pływanie, nordic walking

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.