/
 

Trener biznesu, Menedżer

Sprzedaż, obsługa klienta, komunikacja, trudne sytuacje w kontakcie z klientem, zarządzanie zespołem, zarządzanie czasem

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu aktywnej i efektywnej sprzedaży. Z powodzeniem realizuje warsztaty z obszaru profesjonalnej obsługi klienta oraz rozwoju osobistego. W szkoleniach koncentruje się na podnoszeniu jakości organizacji pracy, zwiększaniu potencjału ludzkiego w zakresie sprzedaży, umacnianiu umiejętności interpersonalnych pozwalających na podniesienie obsługi Klienta oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w oczach, zarówno pracowników, jak i Klientów.

Wykształcenie

  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - Pedagogika
  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - Pedagogika przedszkolna z terapią dziecka
  • Wyższa Szkoła Gospodarki - Zarządzanie zasobami ludzkimi

Edukacja dodatkowa

  • Wyższa Szkoła Gospodarki - Akademia Trenera

Doświadczenie w szkoleniach

Blisko 5 lat, ponad 500 godzin

Douglas Polska, Inditex, Peek & Cloppenburg

Zainteresowania

Psychologia, sport, gotowanie, podróżowanie

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.