/
 

Trener biznesu, Coach ACC ICF

Doskonalenie umiejętności sprzedaży, komunikacja, obsługa klienta, nawiązywanie relacji, trening on the job, coaching

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu efektywnej sprzedaży, obsługi klienta, nawiązywania relacji z klientami, efektywnej komunikacji, organizacji pracy i zarządzania czasem, skutecznej prezentacji i wystąpień publicznych. Jako coach zajmuje się tematyką bussines coachingu (sprzedaż, obsługa klienta, nawiązywanie relacji z klientami) oraz life coachingu (rozwój osobisty).

Wykształcenie

  • Akademia Leona Koźmińskiego - Finanse i bankowość
  • Akademia Leona Koźmińskiego - Coaching profesjonalny

Edukacja dodatkowa

  • Akademia Trenera Biznesu - Dyplom Trenera
  • Coaching Grupowy i Zespołowy - Certyfikat Trenera
  • Associate Certified Coach ICF - Certyfikat Coacha

Doświadczenie w szkoleniach

Ponad 5 lat, ponad 1 tys. godzin

Idea Bank SA, Idea Money, Lion's Bank, Orange Polska

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.