/
 

Trener, Konferansjerka, Aktorka

Komunikacja, autoprezentacja, budowanie zespołu, kreatywność i innowacyjność, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie czasem

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Realizuje szkolenia dla różnych odbiorców, między innymi kadry menedżerskiej, programistów, dyrekcji, nauczycieli, wolontariuszy czy bezrobotnych. Zwraca szczególną uwagę na praktykę, dlatego też szkolenia prowadzi metodami aktywnymi i wspiera proces uczenia się przez doświadczenie. Wciąż idzie do przodu poszukując nowych metod i inspiracji.

Wykształcenie

  • Uniwersytet Jagielloński - Psychologia w zarządzaniu
  • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej - Psychologia komunikacji społecznej
  • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej - Animator i menedżer kultury

Edukacja dodatkowa

  • Młodzieżowa Akademia Lokalnych Liderów - Certyfikat Youthpass

Doświadczenie w szkoleniach

Blisko 10 lat, ponad 2,5 tys. godzin

Xvision Creative Agency, Eurosupport, ICN Centrum Kompetencji, Instytut Badawczo - Szkoleniowy, Zakład Doskonalenia Zawodowego

Zainteresowania

Psychologia, język francuski, teatr, konferansjerka

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.