/
 

Trener, Praktyk biznesu, Menedżer

Komunikacja, przywództwo, zarządzanie, motywowanie, ocena pracowników, kreatywność i innowacyjność, etyka, empatia

Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń dla menedżerów oraz pracowników z zakresu przywództwa, zarządzania, rozwoju osobistego, etyki i komunikacji, w tym komunikacji wielokulturowej. Jest wieloletnim praktykiem biznesu, z ponad 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu na wysokich stanowiskach menedżerskich w uznanych Korporacjach. Szczególnie interesuje się najnowszymi trendami zarządzania w gospodarce światowej. Szkolenia prowadzi zawsze w sposób interaktywny, wykorzystując bogate doświadczenia pracy w biznesie. 

Wykształcenie

  • Szkoła Główna Handlowa - Handel Zagraniczny
  • Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Sukcesy

  • Autorstwo i prowadzenie programu rozwojowego dla młodych menedżerów
  • Menedżer Szkoleń Roku (III miejsce w ogólnopolskim konkursie)
  • Liczne wystąpienia publiczne w charakterze eksperta HR (przede wszystkim z obszaru rozwoju) i PR

Doświadczenie w szkoleniach

Ponad 12 lat, blisko 1 tys. godzin

Alcatel Polska S.A., Telekomunikacja Polska S.A., Lionbridge Poland S.A., Klub Trenerów Biznesu

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.