/
 

Trener, Wykładowca, Coach

Komunikacja interpersonalna, kreowanie wizerunku i autoprezentacja, przedsiębiorczość, motywowanie do zmiany, rozwój osobisty

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu tematyki senioralnej, polityki rynku pracy, umiejętności interpersonalnych, zarządzania. Posiada doświadczenie w prowadzeniu mentoriali, tutoriali, coachingu, warsztatów oraz szkoleń dla różnych grup odbiorców (zróżnicowanych wiekowo, jak również pod względem wykonywanego zawodu, także dla osób bezrobotnych).

Wykształcenie

  • Uniwersytet Warszawski - Polityka Społeczna (w tym Doktorat)
  • Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji - PR w badaniach naukowych
  • Uniwersytet Jagielloński - Geriatria i opieka długoterminowa

Najważniejsze kursy i szkolenia

  • Certyfikaty Trenera i Mentora Akademickiego 
  • Tutoring i Coaching w Pracy Akademickiej
  • Komercjalizacja Wiedzy - Centrum Rozwiązań Menedżerskich S.A.

Doświadczenie w szkoleniach

Ponad 10 lat, ponad 1 tys. godzin

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Lublinie

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.