/
 

Trener rozwoju osobistego, Coach kariery, Doradca edukacyjno-zawodowy

Coaching - ścieżka kariery, efektywna komunikacja, asertywność, komunikacja interpersonalna, zarządzanie sobą w czasie

Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów dla uczniów szkół gimnazjalnych, szkół ponadgimnazjalnych, studentów i absolwentów nt. ich ścieżki edukacyjno-zawodowej,  a także warsztatów dla rodziców nt. w jaki sposób rozmawiać o przyszłości edukacyjno-zawodowej dziecka - zostań coachem swojego dziecka. Z powodzeniem realizuje szkolenia z zakresu komunikacji, asertywności oraz zarządzania sobą w czasie, również w szkołach dla nauczycieli.

Wykształcenie

  • Uniwersytet Jagielloński - Wydział Filozofii
  • Studium Pedagogiczne - Etyka i Filozofia
  • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Job Coaching

Uprawnienia

  • Nauczyciel Etyki i Filozofii
  • Doradca Zawodowy
  • Doradca Edukacyjny

Doświadczenie w szkoleniach

Blisko 5 lat, ponad 1 tys. godzin

Gimnazjum nr 72 im. A.B. Dobrowolskiego w Warszawie, XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie, Zespół Szkół nr 23 w Warszawie

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.