/
 

Trener, Konsultant ds. zarządzania zasobami ludzkimi

Komunikacja, negocjacje, oceny pracownicze, motywowanie i delegowanie, organizacja czasu pracy, profesjonalna obsługa klienta

Specjalizuje się w projektach szkoleniowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla firm produkcyjnych, handlowych wielu branż, w tym z kapitałem zagranicznym. Wykształcenie rolnicze sprawia, że współpraca z firmami z branży rolniczej oraz praca w projektach społecznych skierowanych do mieszkańców wsi jest szczególnie efektywna. Metodyka szkoleń oparta jest na nauce przez doświadczenie. Jej zajęcia angażują odbiorców, skłaniają ich do dyskusji i sprawiają, że każdy wychodzi dzięki nim bogatszy o nową wiedzę. Skutkuje to większą wydajnością pracy, większą motywacją do działania oraz rozszerzeniem kompetencji zawodowych uczestników szkoleń.

Wykształcenie

  • Akademia Rolniczo-Techniczna - Wydział Zootechniczny
  • Wyższa Szkoła Finansów Bankowości i Zarządzania - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Najważniejsze kursy i szkolenia

  • Agricultural Cooperative Development International (ACDI) - Aktywne metody szkoleniowe
  • GLOB International - Badanie potrzeb szkoleniowych
  • GT MENTOR - Coaching

Doświadczenie w szkoleniach

Ponad 20 lat, ponad 2 tys. godzin

Adamed Sp. z o.o., Grupa SILIKATY, Fundacja Inicjatywa Kobiet Aktywnych, Michelin Polska S.A., Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.