/
 

Trener, Konsultant, Ekspert

Komunikacja, kierowanie zespołem, zarządzanie projektami, savoir-vivre w biznesie, obsługa klienta, korespondencja adm. - biz.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń dla instytucji administracji publicznej, spółek prawa handlowego oraz organizacji pozarządowych m. in. z zakresu: zarządzania, komunikacji, wystąpień publicznych, etykiety, negocjacji oraz rozwoju kompetencji osobistych. Koncentruje się również na działalności eksperckiej podczas udziału w projektach realizowanych dla administracji rządowej i samorządowej.

Wykształcenie

  • Szkoła Główna Handlowa - Wydział Ekonomiczno-Społeczny
  • Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania - Komunikacja Społeczna i PR
  • Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Najważniejsze kursy i szkolenia

  • CRM SA - Metodyka Zarządzania Projektami Prince2 Fundation
  • Ministerstwo Rozwoju - Ekspert POWER
  • European Institute of Public Administration (EIPA)

Sukcesy

  • Ekspert w projekcie "Wdrożenie usprawnień w komunikacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w 75 urzędach administracji rządowej"
  • Ekspert w projekcie "Mentoring w praktyce polskich przedsiębiorstw" na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Ekspert merytoryczny w projekcie "Profesjonalizacja w Urzędzie Miasta Chełm"

Doświadczenie w szkoleniach

Ponad 5 lat, ponad 500 godzin

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Forum Media Polska Sp. z o.o., Bonnier Business Polska, Urząd Miasta Chełm

O sobie

Kreuje, inspiruje, pomaga wdrażać skuteczne rozwiązania. Praca z ludźmi sprawia jej autentyczną przyjemność i motywuje do poszukiwania kolejnych efektywnych rozwiązań.

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.