/
 

Trener, Prawnik, Mediator, Coach

Prawo gospodarcze (prawo cywilne, handlowe, itd.), niemieckie prawo gospodarcze, ochrona danych osobowych, prawo pracy

Specjalizuje się w polskim i niemieckim prawie gospodarczym. Prowadzi szkolenie głównie dla małego i średniego biznesu. Z powodzeniem wprowadza polskie firmy na rynek niemiecki. Szkolenia są konstruowane na bazie case study. Jako trener dokłada wszelkich starań, aby uczestnicy szkolenia opanowali praktyczne umiejętności w oparciu o swoje indywidualne predyspozycje. Dzięki takiemu podejściu uczestnicy z łatwością przyswajają wiedzę praktyczną z obszarów nie rzadko im obcych.

Wykształcenie

  • Reński Uniwersytet im. Fryderyka Wilhelma w Bonn (Niemcy) - Wydział Prawa
  • Uniwersytet w Kolonii (Niemcy) - Wydział Prawa
  • Uniwersytet Jagielloński - Polskie Prawo Gospodarcze

Najważniejsze kursy i szkolenia

  • Gemeinschaftliches Zertifikatsprogramm Ostreuropaisches Recht (Niemcy)
  • Cologne Summer Academy on International Commercial Arbitration (Niemcy)
  • Cologne Summer Academy on Business Negotiation and Mediation (Niemcy)

Doświadczenie w szkoleniach

Ponad 10 lat, ponad 2,5 tys. godzin

General Motors GmbH, Ernst & Young, Brita Sp. z o.o., Kancelaria Adwokacka Kuelsbach, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

O sobie

Jest osobą dobrze zorganizowaną o silnej motywacji wewnętrznej i kreatywnym myśleniu. Posiada wysoce rozwinięte umiejętności zarządzania projektami wymagającymi wysokich umiejętności komunikacji interpersonalnej. Cechuje ją otwarte, analityczne i indywidualne podejście do każdego projektu, które sprawia, iż pracuje wysoce efektywnie i wydajnie.

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.