/
 

Trener, Konsultant, Ekspert, Coach 

Wystąpienia publiczne, prezentacja biznesowa, obsługa klienta, mowa ciała, public relations, budowanie relacji, autoprezentacja

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z wystąpień publicznych oraz mowy ciała. Zaliczany do 3 najlepszych specjalistów od mowy ciała w Polsce. Opracował System "Skutecznego Treningu Prezentera". Większość badań, publikacji i analiz, na których opiera się gro polskich trenerów w programach szkoleniowych to doświadczenia amerykańskie i niemieckie. Jego system szkolenia mówców uwzględnia specyfikę percepcji polskiej publiczności. 

Wykształcenie

  • Uniwersytet Warszawski - Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych
  • Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego - Doktorat z Zarządzania

Edukacja dodatkowa

  • Stypendium Uniwersytetu Humboldta w Berlinie
  • Krajowe Centrum Edukacji Europejskiej
  • Szkoła Liderów Społecznych i Politycznych Fundacji Schumana

Sukcesy

  • Był radnym największej gminy w Polsce - Warszawa Centrum
  • Prowadził biuro prasowe byłego Marszałka Sejmu RP
  • Organizator Plebiscytu "Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu"

Doświadczenie w szkoleniach

Blisko 10 lat - ponad 10.000 godzin

Ernst & Young, Ambasada Państwa Katar, ABM System, Wyższa Szkoła Handlowa, Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomościach

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.