/
 

Trener komunikacji, Coach kryzysowy

Komunikacja międzypokoleniowa, budowanie zespołów, techniki radzenia sobie ze stresem, wypalenie zawodowe, rozwój osobisty

Specjalizuje się w prowadzeniu sesji indywidualnych i warsztatów z zakresu technik budowania zaufania, nawiązywania relacji osobistych i biznesowych, integracji i budowania zespołów, zarządzania emocjami i osiągania celów. W pracy z ludźmi stawia szczególny nacisk na zaufanie, partnerstwo i zdrowy konflikt, jako składowe udanych działań na polu prywatnym i zawodowym.

Wykształcenie

  • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego - Logistyka
  • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Psychologia kryzysu i Interwencji kryzysowej

Najważniejsze kursy i szkolenia

  • Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego
  • Instytut Psychoterapii Gestalt
  • Kurs Coachingu Kryzysowego

Sukcesy

  • Współzałożyciel dwóch stowarzyszeń promujących nowoczesne formy edukacji i sztuki
  • Od kilku lat zapraszany przez organizacje studenckie na wykłady do najlepszych uczelni w Polsce
  • Udziela wywiadów dla mediów na temat szkoleń m. in. w TVN24, Radio Wnet oraz Radio RDC

Doświadczenie w szkoleniach

Blisko 5 lat, ponad 1,5 tys. godzin

Colway International, Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o., The European Law Students' Association Poland (ELSA)

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.