/
 

Trener, Chirurg, Tłumacz, Menedżer, Biznesmen, Konsultant

Nowoczesne zarządzanie i przywództwo, negocjacje międzykulturowe, kreatywność i innowacyjność w biznesie, rozwój osobisty

Specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich nastawionych na: przywództwo, negocjacje, motywację, komunikację (zwłaszcza międzykulturową), wpływ kultury na biznes, kreatywność i innowacyjność, budowanie zespołu, etykietę w biznesie, zmianę i jej aspekty kulturowe, warsztaty akulturacyjne dla obcokrajowców, zarządzanie ludźmi oraz zarządzanie czasem swoim i grupy.

Wykształcenie

  • Akademia Medyczna - Wydział Lekarski
  • Royal Holloway College (University of London) - Master of Business Administration in International Management

Sukcesy

  • Pracując w wielu krajach na różnych kontynentach zdobył doświadczenie w negocjacjach międzynarodowych
  • Osiągnął spektakularne wzrosty sprzedaży i zyskowności dzięki zmotywowaniu sfrustrowanego zespołu
  • Dokonał udanej zmiany kultury organizacji w jednej z instytucji

Doświadczenie w szkoleniach

Ponad 10 lat, ponad 8 tys. godzin

Coca-Cola, Motorola, Francuski Instytut Zarządzania, Orlen, Shell, Bayer, Polpharma, Unilever, Deloitte, Mitsubishi, Michelin, Nestle

W czasie wolnym

Pływa łódką po jeziorze, chodzi po lesie, fotografuje, czyta książki, podróżuje, uwielbia wracać na Mazury

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.