/
 

Trener, Konsultant ds. organizacji i administrowania

Trener szkoleń miękkich. Specjalizuje się w szkoleniach biurowych oraz w tematyce szkoleń rozwojowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Ukończyła Państwowe Studium Stenotypii i Języków Obcych w Warszawie oraz studia wyższe na Wydziale Prawa i Administracji. Zdobyła tytuły doktora nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania oraz Menedżera zarządzania procesami jakościowymi. Ponadto posiada ukończony kurs "Trainer of Trainers" organizowany przez UO Uniwersytetu Warszawskiego.

Założycielka Stowarzyszenia EUMA w Polsce (European Management Assistants - Poland). Przez wiele lat pełniła obowiązki Wiceprzewodniczącej i Przewodniczącej EUMA-Poland. Autorka serii książek z dziedziny organizacji pracy w biurze oraz pracy na stanowisku Profesjonalnej Sekretarki/Asystentki. Ma na swoim koncie wiele innych publikacji, których nakłady po wyczerpaniu są nadal wznawiane.

Prowadziła szkolenia między innymi dla następujących firm oraz instytucji publicznych: Agencja Rozwoju Przemysłu w Warszawie, Bank PKO BP, Bibby Financial Services , Fundacja "Instytut Innowacji", Ministerstwo Skarbu Państwa, Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Zdrowia, Sąd Administracyjny w Kielcach, Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie i wielu innych.

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.