/
 

Trener biznesu, Menedżer, Konsultant ds. HR, Coach

Sprzedaż, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, przywództwo, obsługa klienta, coaching w biznesie, coaching personalny

Specjalizuje się w szkoleniach biznesowych z zakresu marketingu, sprzedaży oraz zagadnień związanych z obszarem HR. Jako certyfikowany coach biznesu z powodzeniem prowadzi różnego rodzaju zajęcia coachingowe. Posiada bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, tworzeniu zgranych i efektywnych zespołów handlowych oraz motywowaniu. W swojej pracy najbardziej ceni wysoką jakość usług, przedsiębiorczość, uczciwość oraz entuzjazm.

Wykształcenie

  • Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania - Pedagogika
  • Akademia Humanistyczno Ekonomiczna - Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Najważniejsze kursy i szkolenia

  • Certyfikowany Trener Biznesu
  • Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego
  • Master Practitioner in the Art of Pure Mind Coaching

Doświadczenie w szkoleniach

Ponad 5 lat, ponad 2 tys. godzin

Kuratorium Oświaty, Ogólnopolskie Centrum Medyczne, Real Finance Polska Sp. z o.o., OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.

W czasie wolnym

Czyta książki, pływa kajakiem, nurkuje, uprawia wspinaczkę na ściankach wspinaczkowych, ogląda filmy (komedie, akcji, fantastykę)

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.