Szukaj szkolenia

 

Nowy Rok 2018

Najlepsze życzenia dla naszych Klientów, Firm, Urzędów i Osób prywatnych zainteresowanych ofertą naszych szkoleń, a także Trenerów, Osób współpracujących, Dostawców usług oraz wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową składa Sudoskills Training Centre.


Bardzo dziękujemy za dotychczasową współpracę oraz każde Państwa polecenie naszej firmy.
Serdecznie zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku https://www.facebook.com/sudoskills/

SUDOSKILLS Training Centre

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.