Szukaj szkolenia

 

Zespół Trenerów

Nowa zakładka na stronie internetowej www.sudoskills.pl

Obejmuje Trenerów współpracujących przy realizacji szkoleń dla SUDOSKILLS Training Centre. Obecnie Zespół Trenerów liczy ponad 100 osób z całej Polski, także sukcesywnie zakładka "Nasz  zespół" również będzie się powiększać. Poza tym nieustannie poszukujemy nowych osób charakteryzujących się ciekawymi kwalifikacjami, bądź innowacyjnymi tematami szkoleń. 

Praktycznie każda Sylwetka Trenera została zaprezentowana w oryginalny sposób, jednocześnie ukazując Profil Trenera w formie pewnego kanonu. Zostały zawarte takie informacje jak: obszar szkoleń, specjalizacja, wykształcenie, doświadczenie w szkoleniach, a także opcjonalnie: najważniejsze kursy i szkolenia, edukacja dodatkowa, sukcesy, uprawnienia, zainteresowania, w czasie wolnym...

Link do zakładki Nasz zespół

Serdecznie zapraszamy!
SUDOSKILLS Training Centre

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.