Szukaj szkolenia

 

Jakie czynniki wpływają na efektywność szkolenia?

Wszelkie szkolenia i kursy są bardzo przydatne, zarówno w sferze zawodowej, jak również w życiu osobistym. Jest to fakt oczywisty i praktycznie nikogo do tego przekonywać nie trzeba. Niemniej jednak to, ile nauczymy się na szkoleniu, w dużej mierze będzie zależało od nas samych - a tak naprawdę od naszej postawy. Tak..., postawa będzie w tym przypadku odgrywała najważniejszą rolę, poniekąd determinującą nasz sukces lub jego brak.

Pozytywne nastawienie może zapewnić nam bardzo wysoką efektywność szkolenia, podczas gdy negatywna postawa pozwoli raczej prześlizgnąć się przez poruszane na szkoleniu tematy - pamiętajmy o tym.

Poza tym jest jeszcze kilka innych elementów, które razem wzięte potrafią w znaczący sposób wpłynąć na uzyskanie wyższych efektów podczas szkolenia. Są to między innymi:

  • Motywacja do wzięcia udziału w szkoleniu
  • Zaangażowanie podczas samego szkolenia
  • Przekonanie po szkoleniu do samodzielnej pracy

Oczywiście nie ulega wątpliwości, że na szkolenie najlepiej przyjść wyspanym, wypoczętym i w dobrym humorze.

Serdecznie zapraszamy!
SUDOSKILLS Training Centre

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.