Szukaj szkolenia

 

Nowy Rok 2018

Najlepsze życzenia dla naszych Klientów, Firm, Urzędów i Osób prywatnych zainteresowanych ofertą naszych szkoleń, a także Trenerów, Osób współpracujących, Dostawców usług oraz wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową składa Sudoskills Training Centre.

Zobacz więcej: Życzenia Świąteczno-Noworoczne

Szkolenia otwarte

  1. Radzenie sobie ze stresem   |   Warszawa   |   9-10 listopada 2016    |   899 zł

   2. Bezwzrokowe pisanie na komputerze   |   Warszawa   |   23-25 listopada 2016   |   699 zł

   3. Komunikacja interpersonalna - (nie)zwykła umiejętność   |   Warszawa   |   24-25 listopada 2016   |   999 zł

Zobacz więcej: W listopadzie polecamy...

Promocje

Zapraszamy do nowej zakładki na naszej stronie internetowej pod tytułem "Promocje".
Opracowaliśmy szereg możliwości zakupu szkolenia w obniżonej cenie:

  • Giełda szkoleń
  • Szkolenia za pół ceny
  • Kupon prezentowy na szkolenie
  • Szkolenia LAST MINUTE
  • Szkolenia z rabatem
  • Voucher szkoleniowy

Zobacz więcej: Promocje i rabaty na szkolenia

Coaching

po liftingu;-)

  • Executive coaching
  • Professional coaching
  • Career coaching
  • Personal/Life coaching

Zobacz więcej: Zakładka "Coaching" w nowej wersji

Job Balance

Dodatkowe zdjęcie pomocne w krytycznych sytuacjach.

W razie potrzeby można się zaszyć na chwilę w starożytnej świątyni w Tajlandii.
Tam na pewno nas nikt nie znajdzie ;-) a po powrocie z wojaży ze zdwojoną siłą ruszyć do pracy.

Zobacz więcej: Dodatkowe zdjęcie w zakładce SUDO

Zespół Trenerów

Nowa zakładka na stronie internetowej www.sudoskills.pl

Obejmuje Trenerów współpracujących przy realizacji szkoleń dla SUDOSKILLS Training Centre. Obecnie Zespół Trenerów liczy ponad 100 osób z całej Polski, także sukcesywnie zakładka "Nasz  zespół" również będzie się powiększać. Poza tym nieustannie poszukujemy nowych osób charakteryzujących się ciekawymi kwalifikacjami, bądź innowacyjnymi tematami szkoleń. 

Praktycznie każda Sylwetka Trenera została zaprezentowana w oryginalny sposób, jednocześnie ukazując Profil Trenera w formie pewnego kanonu. Zostały zawarte takie informacje jak: obszar szkoleń, specjalizacja, wykształcenie, doświadczenie w szkoleniach, a także opcjonalnie: najważniejsze kursy i szkolenia, edukacja dodatkowa, sukcesy, uprawnienia, zainteresowania, w czasie wolnym...

Zobacz więcej: Trenerzy

Kraina czasu - kuźnia przyszłości

Tym razem wybierzemy się w podróż do krainy czasu. Brzmi jak bajka, ale bajką nie jest. Tytułem wyjaśnienia, słowo kraina zostało użyte celowo dla podkreślenia wagi zagadnienia jakim jest czas.

Umiejętne zarządzanie czasem (skuteczne) może "przenieść" nas z punktu w jakim tkwimy obecnie do miejsca w jakim chcielibyśmy być (bliżej marzeń i realizacji celów) - kraina to wiele ścieżek, którymi można pójść.

Za pomocą różnego rodzaju zasad, metod, technik i strategii zarządzania czasem, mamy szansę wpłynąć na nasze życie i dowolnie je ukształtować.

Zobacz więcej: Zarządzanie czasem (własnym)

Ekstremalnie dobre szkolenie

Po czym można poznać, że szkolenie jest bardzo wysokiej jakości? Otóż jest kilka cech charakterystycznych dla szkoleń, które noszą znamiona wartościowych i skutecznych, czyli po prostu ekstremalnie dobrych.

Przede wszystkim należy wyróżnić kilka płaszczyzn oraz szereg elementów w ich obrębie, które złożą się w jedną całość i przyniosą spodziewane efekty oraz satysfakcję uczestnikom szkolenia. O jakich płaszczyznach tu mowa? Są one następujące:

Zobacz więcej: Najlepsze szkolenia - jak wybrać dobre szkolenie?

Jakie czynniki wpływają na efektywność szkolenia?

Wszelkie szkolenia i kursy są bardzo przydatne, zarówno w sferze zawodowej, jak również w życiu osobistym. Jest to fakt oczywisty i praktycznie nikogo do tego przekonywać nie trzeba. Niemniej jednak to, ile nauczymy się na szkoleniu, w dużej mierze będzie zależało od nas samych - a tak naprawdę od naszej postawy. Tak..., postawa będzie w tym przypadku odgrywała najważniejszą rolę, poniekąd determinującą nasz sukces lub jego brak.

Zobacz więcej: Efektywne szkolenia - jak się przygotować do szkolenia?

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.